موزیک پدیده - دانلود فیلم جدید - دانلود فیلم ایرانی و انیمیشن

,

بهترین داروی انواع زگیل و نحوه استفاده پماد زگیل تناسلی+ عوارض


زگیل با چه دارویی درمان می شود؟

زگیل پوستی‌ و درمان آن,

چطور از دست زگیل خلاص شویم؟,

داروی زگیل ، اسید سالیسیلیک درمان زگیل
پمادها و محلول های مختلفی برای درمان زگیل وجود دارند یکی از معروف ترین داروها برای زگیل داروی اسید سالیسیلیک است که عوارضی مثل خارش و التهاب دارد.

 

داروی زگیل چیست؟ زگیل تناسلی با چه دارویی درمان می شود؟

زگیل، برآمدگی کوچک پوستی است که بر اثر آلودگی به نوعی ویروس ایجاد می شود. بیش از 100 گونه ویروس ورم انسانی وجود دارد، آن ها می توانند بر روی پوست، در داخل دهان شما، بر روی آلت تناسلی و نواحی مقعد رشد کنند.داروی زگیل

داروی زگیل

نوع معمول ویروس ورم انسانی گرایش برای رشد بر روی پوست را دارد (مانند دست و انگشتان)، در حالی که انواع دیگر ویروس ورم انسانی تمایل برای زدن زگیل بر روی آلت تناسلی را دارند. احتمالا مصرف دارو برای درمان زگیل تناسلی که غالبا شامل پماد و کرم می باشند اولین اقدام پزشک شما می باشد.

از معروفترین پماد ها برای زگیل تناسلی کرم آلدرا ، پماد پودوفیلاکس ، سینکاتچینز و سالسیلیک اسید می باشد. لازم به ذکر است این داروها باید با تجویز پزشک مصرف شود.

زگیل کودکان

داروی مناسب برای درمان انواع زگیل 

درمان زگیل با داروی اسید سالیسیلیک

اسید سالیسیلیک از زمان های قدیم جهت درمان زگیل ها استفاده می شد. این دارو از دو ترکیب سالیسیک و اسید که یک حالت حل کننده زگیل را دارد، تشکیل شده است. جهت استفاده از این دارو باید ابتدا محل زگیل را کاملاً بشویید و سپس خشک کرده و مایع را روزی یک الی دو بار روی محل ضایعه بمالید و از تماس آن با جاهای دیگر بدن از قبیل واژن، دهان، بینی و مخاط مجرا جلوگیری کنید.

مدت زمان استفاده از این دارو 12 هفته و روزی یک الی دو بار می باشد. این پماد زگیل ممکن است احساس سوزش ایجاد کند و فرایند آن شامل خیساندن زگیل با آن و کندن پوست خشک شده می باشد اما بعضی از کودکان آن را تحمل نمی کنند.

(این دارو برای استفاده بر روی صورت یا اندام تناسلی کودک شما نیست و شما باید بسیار مواظب باشید که کودک کنجکاو شما به آن دسترسی پیدا نکند چرا که در صورت برخورد با دهان و چشمش ممکن است سوزش ایجاد کند).

این درمان ممکن است چندین هفته یا ماه پیش از مشاهده ی نتایج طول بکشد اما در نهایت زگیل باید از روی پوست سالم پایین بریزد. داروهای زگیل شامل مواد شیمایی قوی هستند و باید با احتیاط مصرف شوند چرا که می توانند به پوست سالم آسیب بزنند.

عوارض داروی سالیسیلیک اسید برای زگیل

عوارض آن مانند داروهای دیگر:تحریک منطقه، سوزش، خارش و التهاب می باشد. اگر سابقه حساسیت به خانواده سالیسیلات ها از قبیل آسپرین ، بروفن، ناپروکسن دارید، نباید از این دارو استفاده کنید. همچنین استفاده از این دارو برای افراد حامله، دیابتی ها و بیماان قلبی عروقی توصیه نمی شود.

اسید سالیسیلیک

اسید سالیسیلیک از داروهای زگیل

پماد پودوفیلین و پودوفیلوکس دارویی برای رفع زگیل تناسلی

پودوفیلین برای درمان زگیل (ناحیه تناسلی) مورد استفاده قرار می گیرد ونیز موسکولوم کانتوژیوزم. پودوفیلین یک ماده آنتی میتوتیک (ضد میتوز و تکثیر سلولی) بوده و با ایجاد نکروز موضعی بافت، فعالیت ویروس HPV که عامل اصلی ایجاد کننده زگیل تناسلی است را مختل می کند. این دارو با متصل شدن به پروتئین توبولین در دوک های میتوزی عمل تکثیر سلولی را مختل میسازد.

عوارض جانبی داروی زگیل پودوفیلین

سوزش در محل، درد و التهاب از عوارض جانبی شایع این دارو است. عوارض گوارشی ، خونی و عصبی نیز دارد.

عوارض داروی زگیل

داروی زگیل چه عوارضی دارد؟

پماد آلدرا ( امی کیمود ، زیکلارا ، آلدارا ) برای درمان دارویی زگیل

آلدارا (ایمی کیمود) یک اصلاح کننده پاسخ ایمنی است. داروی آلدارا (مخصوص پوست) در هنگامی که جراحی گزینه درمانی مناسبی نمی باشد، برای درمان شکل خفیفی از سرطان پوست به نام کارسینوم سلول های بازال استفاده می شود.

همچنین، آلدارا جهت درمان زگیل های تناسلی به کار می رود که در سطح بیرونی بدن پدیدار می شوند. با این حال، این دارو درمانی برای زگیل های تناسلی نمی باشد. ایمی کیمود می تواند در بزرگسالان و کودکانی استفاده شود که حداقل 12 سال سن دارند.

این دارو می تواند برای اهدافی استفاده شود که در راهنمای این دارو لیست نشده اند. به نظر می رسد این کرم توانایی سیستم ایمنی بدن را برای مبارزه با زگیل های تناسلی افزایش می دهد. هنگام استفاده از آن از تماس جنسی اجتناب کنید. ممکن است کاندوم و دیافراگم را تضعیف کرده و پوست شریک جنسی شما را تحریک کند.

چسب زگیل

پماد آلدارا داروی درمانی زگیل تناسلی

طریقه ی مصرف داروی آلدرا برای زگیل های تناسلی

این دارو معمولا باید 3 بار در هفته (مانند شنبه، دو شنبه و چهار شنبه) و به مدت حداکثر 16 هفته استفاده شود. این پماد باید به ناحیه مورد نظر اعمال شده و تا زمان محو شدن، بر روی ناحیه مالیده شود. نواحی درمان شده پوست نباید با هر گونه پانسمان پلاستیکی پوشیده شود.

همچنین باید از پوشیدن لباس زیر پلاستکی خودداری کرد. فرد می تواند یک گاز نخی بر روی آن ناحیه گذاشته و یا یک لباس زیر نخی بپوشد. این دارو باید قبل از رفتن به رختخواب استفاده شده و به مدت 6 تا 10 ساعت بر روی ناحیه مورد نظر باقی بماند. بعد از آن می توان دارو را به وسیله آب و صابون ضعیف شست.

زگیل تناسلی مردان

نحوه استفاده از داروی زگیل

داروی سینکاتچینز برای رفع زگیل

سینکاتچینز 15% توسط خود بیمار برای درمان زگیل تناسلی استفاده می شود و سه با در روز به مدت 4 ماه به طور موضعی روی زگیل¬ها استعمال می¬شود. اگر در چند هفته ی آغازین مصرف بهبودی حاصل نشد، باید درمان زگیل تناسلی جایگزین در نظر گرفته شوند.

این پماد برای زگیل های خارجی و داخل یا اطراف مقعد می باشد. عوارض جانبی اغلب خفیف است و ممکن است شامل قرمزی پوست، خارش یا سوزش و درد باشد. سعی نکنید زگیل های تناسلی را با استفاده از داروهای بدون نسخه درمان کنید. این داروها برای استفاده در بافت های مرطوب ناحیه تناسلی تعیین نشده اند. استفاده از داروهای بدون نسخه برای این منظور می تواند موجب درد و سوزش بیشتر شود.

عوارض جانبی داروی سینکاتچینز زگیل

20% بیمارانی که سینکاتچینز استفاده می کنند دچار عوارض ناسازگاری با این دارو می شوند. بیشتر این عوارض خفیف بوده و محدود به واکنش های موضعی در محل استعمال مانند قرمزی، سوختگی، خارش و درد هستند. در موارد بسیار نادر، واکنش های سیستمیک شدیدتری مانند تورم غدد لنفاوی، التهاب واژن و فرج، التهاب ناحیه ختنه گاه و زخم نیز گزارش شده اند.

زگیل تناسلی زنان

فهرست بهترین داروی زگیل و عوارض آن ها

داروی زگیل و واکسن گارداسیل

گارداسیل واکسنی است که برای پیشگیری انواع مشخصی از ویروس پاپیلومای انسانی خصوصاً تیپ 6٬11٬16٬18 کاربرد دارد.این واکسن اولین واکسن مورد تأیید اداره مواد غذایی و دارویی ایالات متحده آمریکا برای پیشگیری از سرطان گردن رحم است.

ویروس پاپیلوم انسانی عامل ایجاد سرطان گردن رحم است. واکسن گارداسیل، از آلوده شدن فرد به ویروس پاپیلومای انسانی و در نتیجه ابتلا به سرطان دهانه رحم جلوگیری می کند.

مؤسسه ملی سرطان در آمریکا اعلام داشت که اثربخشی واکسن های ضد ویروس اچ پی وی نزدیک به 100٪ بوده و تزریق گسترده آن در سرتاسر جهان، به طور بالقوه منجر به کاهش 90 درصدی بروز سرطان دهانه رحم خواهد شد. مؤسسه ملی سرطان همچنین توصیه کرده که تزریق این واکسن ها، با غربالگری های رایج سرطان دهانهٔ رحم (پاپ اسمیر و غیره) همراه باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین داروی انواع زگیل و نحوه استفاده پماد زگیل تناسلی+ ...


namnak.com/داروی-زگیل.p72841
رتبه: ۵ - ‏۱ رأی
داروی زگیل و پماد زگیل و محلول درمان زگیل زنان و مردان و کودکان و داروی زگیل تناسلی و عوارض داروهای زگیل تناسلی و واکسن زگیل را در نمناک ببینید.

درمان زگیل تناسلی با سریعترین روش ممکن +تصاویر - نمناک


namnak.com/درمان-زگیل-تناسلی.p38924

 

رتبه: ۴٫۸ - ‏۳۶۱ رأی
خطرات و عوارض جدی زگیل تناسلی در مردان و زنان حساسیت درمان را افزایش می دهد به همین علت آشنایی با روش های درمان گیاهی و دارویی یا جراحی نیاز جدی است. ... انواع خاصی از این ویروس همچنین قادر به ایجاد سرطان فرج (ولو)، مقعد و آلت تناسلی مرد می باشند. ... برای زگیل های تناسلی استفاده شود، تا از عفونت HPV خلاص شوید ؛ برای بهترین ...

درمان زگیل با انواع روش‌های خانگی و پزشکی | چطور


https://www.chetor.com › ... › درمان زگیل با انواع روش‌های خانگی و پزشکی

 

رتبه: ۹۸% - ‏۴۲ نقد
یکی از بهترین راه‌ها جهت درمان زگیل و پیشگیری از آن، تقویت سیستم ایمنی بدن است. ... مصرف این داروها برای درمان زگیل تناسلی حتی می‌تواند تحریک و درد بیشتری ... زینک (روی) به‌صورت پماد وجود دارد و می‌توان از آن برای درمان زگیل استفاده کرد.

انواع پماد برای درمان زگیل تناسلی | دکتر حسین کرمی


https://drkarami.com › بیماریهای جنسی › انواع پماد برای درمان زگیل تناسلی

 

۵ روز پیش - با نحوه مصرف پماد زگیل تناسلی وعوارض آنها آشنا شوید. ... این دارو در جهان جهت درمان زگیل تناسلی استفاه می شود. ... بهترین زمان استفاده از کرم زگیل تناسلی الدرا شب ها قبل از خواب بوده و توصیه می کنم روی زگیل را باز بگذارید و از ...

روش های درمان زگیل تناسلی - ساعت24


https://www.saat24.news/news/366410/روش-های-درمان-زگیل-تناسلی

 

۸ تیر ۱۳۹۷ - زگیل تناسلی توسط برخی انواع ویروس پاپیلوم انسانی (HPV) ایجاد می شود. ... کرم آلدارا: نوعی پماد است که با عوارضی همچون سوزش پوستی همراه است. 2. ... تزریق داروی اینترفرون: این روش معمولا زمانی که روش های دیگر موثر نباشد استفاده می ... الکتروکوتر: در این روش زگیل ها با استفاده از جریان الکتریکی سوزانده می ...

 

زگیل پوستی‌ و درمان آن - LinkedIn


https://www.linkedin.com/pulse/زگیل-پوستی-و-درمان-آن-kam-newman

 

۲۴ آبان ۱۳۹۵ - زگیل پوستی‌ از بیماری‌هایی‌ است که به فراوانی در مطب دیده می‌‌شود، و بیشینه ... برای نخستین بار زگیل پوستی‌، و تناسلی را توصیف کرد، و شرح داد که ... از آنجایی که ویروس زگیل در جاهای مرطوب زندگی‌ می‌‌کند، شایع‌ترین نحوه دچار .... استفاده همزمان اسید سالیسیلیک و کرایوتراپی، بهترین روش‌های درمانی موجود هستند.
وارد نشده: انواع

روش هایی برای درمان قطعی زگیل تناسلی - نبض ما


https://nabzema.com › بیمارستان › مسائل جنسی

 

۲۴ آبان ۱۳۹۷ - این به این دلیل که انواع خاصی از HPV که سبب زگیل های تناسلی نیز می شوند با سرطان ... بهترین راه برای درمان زگیل تناسلی در زنان استفاده از لیزر است. ... چای سبز به صورت ترکیبی و به شکل پماد، به صورت تجویزی در دسترس است. ... این درمان خانگی و گیاهی، مشابه با داروهای تجویزی است که از مواد تشکیل دهنده ...

درمان زگیل تناسلی، داروهای موثر - نی نی بان


niniban.com/fa/news/158484/درمان-زگیل-تناسلی-داروهای-موثر

 

۲۸ آبان ۱۳۹۶ - زگیل تناسلی به زگیل‌هایی گفته می‌شود که در ناحیه تناسلی (مردانه و زنانه) ظاهر می‌شود. ... پودوفیلاکس (Podofilox): این دارو برای درمان زگیل‌های تناسلی خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد ... پماد ساخته شده از عصاره چای سبز (sinecatechins: سینکاتچین‌ها): این دارو برای زگیل‌های ... انواع ویروس اچ پی وی، خطرناک ترین‌ها.

درمان زگیل تناسلی با سریعترین روش ممکن +تصاویر - طومار


https://toomar.net/درمان-زگیل-تناسلی-با-سریعترین-روش-ممکن-تصاویر/

 

رتبه: ۳ - ‏۳۴۶ رأی
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - درمان زگیل تناسلی و درمان های خانگی و گیاهی کوندیلوما آکومینا زنان و مردان ودارو و پماد ضد تبخال تناسلی و همه چیز درباره کرایوتراپی و لیزر زگیل تناسلی. ... انواع خاصی از این ویروس همچنین قادر به ایجاد سرطان فرج (ولو)، مقعد و آلت ... شستن ناحیه مبتلا به زگیل با استفاده از سرکه سیب به مدت 2 الی 3 هفته و هر روز.

درمان زگیل تناسلی با این روش ها - مجله پزشکی دکتر سلام


https://www.hidoctor.ir/267022_درمان-زگیل-تناسلی-با-این-روش-ها.html/

 

رتبه: ۲۰% - ‏۲ نقد
۸ مرداد ۱۳۹۶ - انواع پاپیلوماویروس 6 و 11 بندرت منجر به سرطان دهانهی رحم میشوند، اما عامل 90 درصد ... از این دارو برای درمان ملانوم و برخی دیگر از داروها مثل هپاتیت استفاده میشود. ... این کرم اولین بار در سال 1997برای درمان زگیل تناسلی استفاده شد.

علت، علائم و روش های درمان زگیل تناسلی در زنان و مردان چیست؟ ...


www.coca.ir › سلامت و پزشکی

 

بهترین درمان های گیاهی، خانگی و پزشکی زگیل تناسلی در ناحیه واژن زنان و آلت تناسلی ... موارد با داروها و روش های مختلف قابل درمان است، مگر در موارد خاص که برخی انواع HPV ممکن .... کرم آلدارا: نوعی پماد است که با عوارضی همچون سوزش پوستی همراه است. ... لیزر درمانی: این روش برای درمان زگیل های بزرگ یا دوباره عود کرده، استفاده می شود.

همه چیز درباره زگیل تناسلی، تبخال تناسلی، لیزر زگیل ...


https://rooziato.com/1397156473/زگیل-تناسلی/

 

زگیل تناسلی و تبخال تناسلی با هم فرق دارد و اکثرا اشتباه گرفته می شود و تشخیص آن با پزشک است. برای درمان زگیل ، کرایو تراپی ارزان تر از لیزر درمانی است. ... برای جلوگیری از زگییل تناسلی میتوان از واکسن استفاده کرد اما برای ... زگیل های تناسلی انواع و اقسام مختلف ریز و درشت دارند که در بدن افراد مبتلا متفاوت است.

زگیل‌ درمانی سنتی! - برترین ها


www.bartarinha.ir/fa/news/316482/زگیل‌-درمانی-سنتی

 

۶ دی ۱۳۹۶ - زگیل در طب سنتی، «ثؤلول» نام دارد و به انواع مختلفی تقسیم‌ می‌شود؛ ... بعد از چند روز استفاده از درمان‌های موضعی ذکر شده در بالا می‌توانید ... این مواد را باید در محلول آب و صابون حل کرده و از آنها پماد تهیه کنید. ... این موضوع دلایل بسیاری دارد؛ از نحوه زندگی کردن، خوابیدن، بیدار شدن و ... زگیل تناسلی، زگیل سرطان زا.
[PDF]

راهنمايي براي انتخاب درمان مناسب زگيل


www.razijournal.com/File.aspx?id=1627&n=1627.pdf

 

راهنمایی برای انتخاب درمان مناسب زگیل. ترجمه: دکتر ... انواع HPV در جدول (1). مشخص شده اند که هر ... HPV احتمال ابتلا به سرطان دستگاه تناسلی و. مقعدی را به .... داروهای مورد استفاده جهت خود درمانی ... این روش بهترین و منطقی ترین درمان است. زیرا زگیل ها ...

زگیل - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد


https://fa.wikipedia.org/wiki/زگیل

 

زگیل (نام علمی: Verruca)، غده‌ای گوشتی است که انواع آن بر روی دست و پاها رشد ... این غده‌ها را با داروهای سوزاننده از قبیل اسید ازتیک (بمقدار کم) و جز آن برطرف می‌کنند. ... که انواع دیگر ویروس ورم انسانی تمایل برای زدن زگیل بر روی آلت تناسلی را دارند. ... همچنین زگیل ممکن است با استفاده از حوله یا وسایل شخصی فرد مبتلا به زگیل به ...
وارد نشده: پماد

زگیل تناسلی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد


https://fa.wikipedia.org/wiki/زگیل_تناسلی

 

زگیل تناسلی یکی از همه‌گیرترین بیماری‌های آمیزشی در جهان است. ... در راهنمای بالینی سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تمام زنان توصیه شده از سن ۳۰ سال به ... گارداسیل یک واکسن چهارگانه است که در سه نوبت استفاده می‌شود. ... از داروهای موضعی برای درمان می‌توان کرم ایمی‌کیمود و اسید تری کلرواستیک اسید، پودوفیلین و ...

زگیل تناسلی؛ علل، علائم و درمان - تبیان


https://article.tebyan.net › ... › انواع بیماری ها و درمان آنها › سایر بیماری‌ها و اختلالات

 

۱۰ تیر ۱۳۹۲ - زگیل تناسلی در قسمت ناحیه تناسلی زنان و مردان بروز می کند. ... آموزش الکترونیک ... برخی از انواع HPV تناسلی باعث زگیل تناسلی می شوند. ... عوارض زگیل تناسلی ... پزشک متخصص یک سری کرم ها و پمادهای دارویی را برای رفع زگیل های تناسلی ... و گسترده و زگیل هایی که به سختی درمان می شوند، استفاده می گردد.

 

 

ads
نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
فیلم جدید
موضوعات
آمار سایت
musicpadide.ir آمار مطالب
musicpadide.ir کل مطالب : 1687
musicpadide.ir کل نظرات : 79
| کانال تلگرام سایت